KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12286447
nr 1228 6447
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Selma Lagerlöf, signerad. Motivet: 19x11
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 14 januari 2019
kl 20:19:55
12/1 09:27:23
1.600 kr
14/1 19:22:22
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell